Pages Menu
Facebook
Categories Menu

UNIMA ONE E S

We wszystkich nowych modelach MANKAR Drive (podwieszane) zostały użyte trzy rodzaje innowacyjnych osłon z unikatowym mechanizmem FLEX, które od 2014 roku wyśmienicie sprawdziły się w modelach taczkowych MANKAR Roll. Zbiornik na herbicydy oraz inne komponenty zostały umieszczone w bardzo praktycznej i estetycznej metalowej skrzynce. Wszystkie nowe modele wyposażone są w elektroniczny system kontroli dysz i akumulatorów, dzięki czemu dioda LED zmieniając kolor informuje użytkownika, czy urządzenie działa prawidłowo ( kolor zielony), czy akumulator jest rozładowany ( kolor pomarańczowy) jak również jeśli wystąpił problem z dyszą ( kolor czerwony)

Nowe modele  UNIMA –E przeznaczone są do oprysku powierzchni pełnowymiarowych jak drogi, place czy trawniki. Wyposażone są w  dwie lub jedną dysze z osłonami. W przypadku pojedynczej dyszy idealnie sprawdza się w miejscach, gdzie oprysk robiony jest tylko na jedną stronę, np. wzdłuż ogrodzeń czy żywopłotów.

W wyposażeniu standardowym UNIMA –E posiada 3 punktowy zaczep  (TUZ) kategorii 1, przeznaczony do małych traktorów lub urządzeń komunalnych. Opcjonalnie  opryskiwacz może być wyposażony w zaczep kategorii 2 lub 3. Dane techniczne standardowych modeli znajdują się w tabelkach poniżej:

 

Ilość dysz 1
Dozowanie Sterowane elektrycznie
Poj. zbiornika 6.000 ml
Pow. oprysku do 60.000 m2 /6 ha
Zasilanie z pojazdu

UNIMA E S

 

Model UNIMA ONE ES 25 FLEX UNIMA ONE ES 40 FLEX UNIMA ONE ES 55 FLEX
Numer 103984 103985 103986
Szerokość oprysku 15-25 cm 25-40 cm 40-55 cm
3 punktowy zaczep (TUZ) Kat. 1 dla małych traktorów i pojazdów komunalnychOpcjonalnie kategoria 2 lub 3
Waga 42 kg 45 kg 48 kg