Pages Menu
Facebook
Categories Menu

UNIMA-City i TRAMUS-City

 

Te dwa modele są dostosowane w szczególności do potrzeb obszarów komunalnych, a także do rozległych powierzchni otaczających np. obiekty przemysłowe. Całkowita szerokość oprysku, wynosząca 120 cm, jest odpowiednia do opryskiwania dróg, a także do aplikacji preparatów na dużych obszarów.

Oba modele są dostępne również z sensorami do wykrywania chwastów Weedseeker®. Sensory, w które wyposażone są te urządzenia, wykrywają chwasty za pomocą technologii podczerwieni oraz uruchamiają oprysk skierowany w określone miejsce. Podczas tego procesu, 4 dysze urządzenia są kontrolowane indywidualnie. Na obszary wolne od chwastów preparat nie jest nanoszony. W ten sposób ilość wydatku herbicydu oraz związany z tym wpływ na środowisko zostaje zmniejszony, nawet w większym stopniu niż przy zastosowaniu systemów opryskiwania MANKAR® ULV bez sensorów. W związku z tym, w zależności od stopnia zachwaszczenia, zamiast 0,5 – 1 l glifosatu Roundup nanoszonego na 1 ha powierzchni, potrzebne jest zaledwie ok. 0,25 – 1 l/ha.

« 1 z 3 »

UNIMA CITY (Nr 102475) / z sensorem chwastów  (Nr. 102474)

208_0887

Szerokość oprysku 120 cm
Ilość dysz 4
Dozowanie Pompa z napędem elektrycznym
Poj. zbiornika 6 litrów
Pokrycie powierzchni do 60.000 m²/ selektywnie
Waga 65 / 80 kg
Czas pracy urządzenia zależny od zasilania pojazdu.

 

UNIMA-City jest urządzeniem montowanym z przodu. Standardowe wyposażenie zawiera zaczep do zamontowania urządzenia na kosiarce STIGA®, w miejsce agregatu koszącego. Kosiarka STIGA® jest bardzo zwrotna dzięki zastosowaniu przegubowego układu kierowniczego, co umożliwia łatwe omijanie przeszkód, dostęp do miejsc znajdujących się w rogu obszaru, a także poruszanie się wzdłuż ogrodzeń oraz murów. Odpowiednie adaptery do montowania urządzenia z przodu innego typu kosiarek oraz ciągników są dostępne na zamówienie.

TRAMUS CITY (Nr 102473) / z sensorem chwastów  (Nr. 102472)

tramus citi

 

Szerokość oprysku 120 cm
Ilość dysz 4
Dozowanie Pompa z napędem elektrycznym
Poj. zbiornika 6 litrów
Pokrycie powierzchni do 60.000 m²/ selektywnie
Waga 65 / 80 kg
Czas pracy urządzenia zależny od zasilania pojazdu.

TRAMUS-City jest opryskiwaczem montowanym do różnego rodzaju ciągników oraz kosiarek wyposażonych w zaczepy holownicze.